vseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ
Autoasist\ Servisní koncepty\
zpět

servisní síť AUTOFIT

Informace
Akce
Služby
Vytištěno z www.AutoAsist.cz
Projekt autorizované sítě autoopraven AUTOFIT je určen pro obchodní partnery společnosti Meteor Česká republika, jejichž podnikatelská činnost je zaměřena na poskytování služeb v oblasti diagnostikování závad, opravy a údržbu automobilů a jejichž provozní prostory, technické vybavení a kompetentnost personálu splňují standardní požadavky konceptu.
METEOR Česká republika přináší pro členy sítě AUTOFIT v ČR komplexní balík řešení
pro aktivní činnost autoopraven s celou řadou výhod a podpůrných nástrojů, které pomáhají autoopravnám zvýšit svoji kvalitu a profesionalitu při poskytování služeb svým zákazníkům.
Pro profesionální práci v autoopravnách sítě AUTOFIT byl vyvinutý komplexní balík softwarového řešení. Nabízí komfortní řešení požadavků zákazníka. Pracovník autoopravny má všechny potřebné informace o technických parametrech Vašeho automobilu, stejně jako informace o servisních úkonech, které byly v autoopravně AUTOFIT realizované. Samozřejmě na základě těchto informací dokáže kompetentní pracovník naplánovat a připravit následující prohlídku, ale i potřebné náhradní díly požadované pro její vykonání. V případě, že během prohlídky zjistí
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447