vseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ
Autoasist\ Servisní koncepty\
zpět

AutoCrew

Informace
Akce
Služby
Vytištěno z www.AutoAsist.cz
Servisní koncept AutoCrew současné době působí v počtu cca 1000 profesionálních autoservisův Německu, Rakousku, Švýcarsku, Holandsku a Polsku. V loňském roce byl tento ojedinělý projekt spuštěn i na území Česka a Slovenska, kde stejně jako v Polsku vlastní licenci na provozování chráněné obchodní značky AutoCrew společnost Inter Cars.
Auto Crew přináší svým členům celou řadu zvýhodnění a podpůrných nástrojů, které jsou koncipovány do tzv. Modulárního principu.Jinými slovy řečeno, jedná se o pět základních modulů, které svým obsahem zaujímají vždy jednu z důležitých oblastí podpory partnerského autoservisu. Pro Vaši lepší představivost jsou oblasti podpory následující:
  • řízení podniku a Quality Management
  • podpora v oblasti informačních technologií
  • technická data, informace a školení
  • zákaznický servis
  • reklama a marketing
Uvedené oblasti se týkají přímé podpory členských autoservisů Auto Crew a každá z těchto oblastí obsahuje celou řadu možností a širokou škálu individuálního využití. Propracovanost zmiňovaných modulů je za dobu působení koncepce Auto Crew na západoevropském trhu na úrovni značkového servisu a být součástí této celoevropské sítě profesionálních autoservisů je pro každ&eac
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447