vseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ
Autoasist\ Servisní koncepty\
zpět

ATE Brzdové Centrum

Informace
Akce
Služby
Vytištěno z www.AutoAsist.cz
Servisní koncept Ate Brzdové Centrum společnosti Teves patří k nejstarším servisním konceptům v Evropě a například v Německu, kde má již více než 25letou tradici a je do něj v Evropě zapojeno asi 2000 partnerů.
V ČR byla výstavba sítě Ate BrzdovéCentrum zahájena v roce 2003 a přibližně dosahuje stavu 240 smluvních partnerů, rozmístěných rovnoměrně po celé republice. Jak již sám název napovídá, jde o servis specializovaný na opravy brzd.
Společnost Continental Teves je jedním z největších dodavatelů elektronických brzdových systémů (EBS) a zároveň vývojovým pracovištěm a dodavatelem téměř všech automobilových výrobců. A právě zkušenosti z vývoje a výroby jsou nezbytné pro profesionální servis a schopnost diagnostikovat a opravovat vysoce náročné a technicky složité EBS.
Tento koncept využívají značkové i neznačkové autoservisy formou odborné specializace na servis EBS pro vozy všech značek a typů. Autoservisy uzavírají smlouvu přímo s německou společností Continental Teves, čímž je zaručena kvalita náhradních dílů a přístup k technickým informacím, školením i diagnostickým.
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447